Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/blog.reklamnidary.cz/www/wp-content/themes/mts_schema/header.php on line 16

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/blog.reklamnidary.cz/www/wp-content/themes/mts_schema/header.php on line 16
Reklamní zápisník A5

Reklamní zápisník A5

Reklamní zápisník A5

Reklamní zápisník A5 s možností potisku (vašeho loga).

Zápisník A5 je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii laser, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Výjimečný poznámkový blok ve formátu A5, vyroben v Evropské unii z inovativního papíru z kamene. K výrobě toho papíru se nepoužívá dřevo, celulóza, ani voda, proto je jeho výroba 100% ekologická. Papír z kamene je výjimečně odolný proti rozedření a vlhku, rychle biodegraduje, je měkký na dotek a spotřebovává 30 % méně inkoustu. Deska je obložena materiálem na dotek připomínajícím semiš, zdobená prošíváním a kovovým štítkem. Zápisník se záložkou – stuhou v barvě desky. Má 98 neřádkovaných listů.

  • Rozměr: 148 x 215 x 15 mm
  • Materiál: minerální papír
  • Váha: 436 g
  • Barva: červená, modrá, šedá
Reklamní zápisník A5
Reklamní zápisník A5
Reklamní zápisník A5
Reklamní zápisník A5

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.papirovedary.cz – zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu najdete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky, případně papírové čepice.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web na reklamní propisky, kde najdete skvělé, kvalitní a cenově dostupné reklamní propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu najdete široký sortiment od levných plastových propisek až po kovové propisky. K dispozici jsou i propisky luxusní od známých značek, jako je například Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.reklamni-katalog.cz je web plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat. K dispozici jsou katalogy jedno druhové specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamní předmětů např. pro propisky, kuchyňské předměty, kancelářské předměty atd.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.