Blok se samolepícími lístky

Blok se samolepícími lístky

Blok se samolepícími lístky s možností potisku (vašeho loga).

Tento reklamní blok se samolepícími lístky z recyklovaného papíru s 50 listy a kuličkovým perem z recyklovaného papíru a s modrou náplní je k dispozici v 3 barvách. Se samolepícími lístky ve 2 velikostech (30 ks velké, 75 ks malé).

Váha: 210 g

Materiál: recyklovatelný papír

Barva: přírodní/červená, přírodní/černá, přírodní/modrá, přírodní/zelená

Blok se samolepícími lístky:

blok se samolepícími lístky
blok se samolepícími lístky

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.papirovedary.cz, zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu naleznete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře, kalendáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky a papírové čepice.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web pro výběr reklamní propisky, kde jsou kvalitní a cenově dostupné propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu je široký sortiment od levných plastových propisek až po propisky kovové. K dispozici jsou i luxusní pera od známých značek, jako je Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.