Plavecká deska

Plavecká deska

Plavecká deska s možností potisku (vašeho loga).

Propagační plaveckou desku je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii síto-tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Plavecká deska SQUALO je řešením pro příjemné trávení času na plovárně. Deska je vyzdobená grafickými prvky s plovoucím delfínem. Každému zatraktivní prázdninové zájezdy a výuku plavaní. Vyrobena ze polystyrenu potaženého textilií a fólií.

  • Rozměr: 310 x 383 x 35 mm
  • Materiál: plast
  • Barva: barevný
Plavecká deska
Plavecká deska
Plavecká deska
Plavecká deska

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.reklamni-katalog.cz je web plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat. K dispozici jsou katalogy jedno druhové specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamní předmětů např. pro propisky, kuchyňské předměty, kancelářské předměty atd.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.