Silikonový obal na kreditní karty

Silikonový obal na kreditní karty

Silikonový obal na kreditní karty s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní silikonový obal na kreditní karty s 1 přihrádkou, samolepící stranou a s funkcí stojánku na mobil. Je k dispozici v několika barvách. Obal je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk nebo epoxidovou priskyřici. Obojí se na reklamní předmět hodí a dobře vynikne.

  • Rozměr: 88×56×5 mm
  • Materiál: plast (ABS)/silikon
  • Váha: 15 g
  • Barva: modrá, oranžová, červená, růžová, bílá, žlutá, zelená, černá

Ze silikonu se také vyrábějí reklamní náramky na ruku.

Silikonový obal na kreditní karty
Silikonový obal na kreditní karty
Silikonový obal na kreditní karty
Silikonový obal na kreditní karty
Silikonový obal na kreditní karty
Silikonový obal na kreditní karty

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.usbdary.cz je web zaměřený především na různé typy USB pamětí a power banky. Z širokého výběru powerbank a USB pamětí by si měl vybrat každý. Powerbanky jsou roztříděny podle kapacity a podle této veličiny je možné vybrat nejvhodnější zařízení. USB paměti mají výběr podle provedení a také podle kapacity. Na webu www.usbdary.cz je široký výběr powerbank a USB pamětí pro každého.

www.itdary.cz , zde naleznete USB disky, power banky, bluetooth klávesnice, bezpečnostní krytky na web kameru nebo dokonce karaoke bluetooth reproduktor s mikrofonem. Ideální web pro hledání elektronických gadgetů a vychytávek!

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.

Žádný komentář