Kroužkový zápisník s obalem z korku

Kroužkový zápisník s obalem z korku

Kroužkový zápisník s obalem z korku s možností potisku (vašeho loga).

Kroužkový zápisník s obalem z korku obsahující 5 označovačů (5×25 ks) a samolepící bloček (25 listů). Také obsahuje 40 linkovaných stránek a kuličkové pero z kartonu a PLA. Černá náplň. Zápisník i propisku je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk na propisku a laser tisk nebo sítotisk na zápisník, všechny typy se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou.

  • Rozměr: 13 x 9 x 0,5 cm
  • Váha: 65 g
  • Materiál: ABS plast, korek, papír/karton
  • Barva propisky: černá, přírodní, barevné lepítka
Kroužkový zápisník s obalem z korku
Kroužkový zápisník s obalem z korku
Kroužkový zápisník s obalem z korku
Kroužkový zápisník s obalem z korku

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.papirovedary.cz, zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu naleznete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře, kalendáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky a papírové čepice.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web pro výběr reklamní propisky, kde jsou kvalitní a cenově dostupné propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu je široký sortiment od levných plastových propisek až po propisky kovové. K dispozici jsou i luxusní pera od známých značek, jako je Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.