Poznámkový blok A5 se zipem

Poznámkový blok A5 se zipem

Poznámkový blok A5 se zipem s možností potisku (vašeho loga).

Poznámkový blok PERO byl vytvořen pro milovníky jednoduchých forem a ekologických řešení. Papírové desky byly vybaveny kapsou uzavíranou na zip. Formát A5 obsahuje 80 linkovaných listů v přírodní barvě.

  • Rozměr:145 x 215 x 15 mm
  • Materiál:papír
  • Barva:bílá, béžová
Poznámkový blok A5 se zipem
Poznámkový blok A5 se zipem
Poznámkový blok A5 se zipem

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.papirovedary.cz, zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu naleznete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře, kalendáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky a papírové čepice.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.