Bluetooth sluchátka nebo reproduktor

Bluetooth sluchátka s možností celoplošného cmyk potisku

TWS technologie

Bluetooth 4.0, dosah 10 m,

Kapacita baterií: 30 mAh

Materiál: plast

Možnosti potisku: CMYK potisk, i celoplošný, 1 strana (rovný povrch), tampon 1/0, tampon 2/0, tampon 3/0, CMYK potisk, i celoplošný, 2 strany (rovný povrch), tampon 4/0, PANTONE barva produktu – zákaznická

Minimální objednávka: 50 ks

Pro více inspirace navštivte náš web: USB dary

Reproduktor Bluetooth BEACH BOOM

Reproduktor Bluetooth BEACH BOOM, odolný proti stříkající vodě: hudební výstup: 2 x 5 W, Bluetooth verze 2.1, spárován s zařízeními podporujícími technologii Bluetooth s funkcí hands-free, dosah: cca. 10 m, lze připojit k jiným externím zařízením pomocí 3,5 mm line-in audio jack (délka kabelu: cca 57 cm), slot pro karty Micro-SD, frekvenční rozsah: 180Hz-20kHz, hlasitost: 80dB, výkonná dobíjecí baterie, kapacita: 4000 mAh, doba provozu: cca. 8 h, nabíjecí kabel USB s konektorem Micro-USB (délka: cca 60 cm), doba nabíjení: cca. 4 h, s pogumovanými ovládacími tlačítky, vypínačem, protiskluzovým povrchem na bocích pro vnitřní použití, kovovým pouzdrem se silikonovými prvky.

Firma Société již více než 15 let poskytuje rady a cenné zkušenosti v oblasti propagačních předmětů, reklamního textilu a tiskové reklamy. Společnost Société má v sortimentu desítky tisíc reklamních darů, firemních pozorností a jiných propagačních prezentů. Poskytované portfolio služeb a reklamních předmětů společnosti Société je velice široké a různorodé. V sortimentu naleznete například papírové dary, psací potřeby, reklamní textil, ale také reklamní cukrovinky nebo reklamní nápoje. Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web pro výběr reklamní propisky, kde jsou kvalitní a cenově dostupné propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu je široký sortiment od levných plastových propisek až po propisky kovové. K dispozici jsou i luxusní pera od známých značek, jako je Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.

V případě, že Vás nějaké výrobek z webů společnosti Société zaujal, nebo hledáte reklamní předmět na míru pro Vás a pro Vaši firmu, neváhejte nás kontaktovat na Tel.: +420 225 341 300 nebo na emailu: produkce@societe.cz