Inspirace na velikonoční reklamní sladkosti

Inspirace na velikonoční reklamní sladkosti

Pro ty z Vás, kteří hledají inspiraci na velikonoční cukrovinky, jsme připravili inspirativní nápady v několika stylistických liniích.

Klasická velikonoční vajíčka, moderní geometrické vzory, jarní motivy s květinami a elegantní zlacení na barevném papíře. Každý produkt může být zabalen ve vašem vlastním grafickém designu. Vaše logo, nebo slogan i Váš grafický design umístíme na obal.

Seznamte se s velikonočním vydáním reklamních cukrovinek, ve kterém letos najdete i novinky jako ovocné želé obalené v cukru, umístěné v roztomilé krabičce s výřezem. Na každou krabičku umístíme logo vaší společnosti a jakýkoli design.

Inspirace na velikonoční reklamní sladkosti

Inspirace na velikonoční reklamní sladkosti

Příjemně překvapí i pytlíček ve tvaru zajíčka, jehož obsahem jsou ovesné sušenky s čokoládovými kousky.  Vaše zpráva, grafika a logo je umístěná na kartičce, kterou má zajíček skoro za uchem.

Takové dobroty nejsou jen pochoutkou a vizitkou společnosti, ale také příjemným dárkem pro klienty.

Další velikonoční inspirace naleznete třeba zde, nebo zde.

Novinkou pro letošní velikonoce je rovněž  slavné  Kinder vejce –  „Kinder Surprise Egg“ v individuálně potištěném propagačním obale. Kinder čokoládové vajíčko je vyrobeno z mléčné čokolády s dětským překvapením, 20 g. (Více zde)

Pevně věříme, že Vás velikonoční novinky v oblasti reklamních cukrovinek mile překvapí a inspirují. V případě zájmu o Vaše firemní sladkosti, Vám rádi pomůžeme s realizací. Prosím kontaktujte nás, nebo nám pošlete poptávku.

www.reklamni-cukrovinky.cz