Hrnek na pera

Plastový hrnek na pera

Hrnek na pera s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní plastový hrnek na pera ve stylu ropného barelu Bardo. Miniaturní barel ropy – skvělý jako držák per, tužek a dalších předmětů na stole.

Rozměr: do průměru 7 x 10,60 cm

Materiál: plast

Váha: 56 g

Barva: modrá, červená, bílá

Hrnek na pera:

Hrnek na pera
Hrnek na pera

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web pro výběr reklamní propisky, kde jsou kvalitní a cenově dostupné propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu je široký sortiment od levných plastových propisek až po propisky kovové. K dispozici jsou i luxusní pera od známých značek, jako je Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.