Krytka na web kameru

Krytka na web kameru

Krytka na web kameru s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní krytku na web kameru je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Poskytuje ochranu proti hackerům a zabraňuje poškrábání fotoaparátu. Jakmile je zarovnán přes webovou kameru, je třeba ji na několik sekund pevně přitlačit, aby bylo zajištěno silné těsnění. Poté lze kameru blokovat /odblokovat posunutím klapky do strany. Díky své tenké konstrukci nebrání dokonalému zavírání notebooků. Kompatibilní s většinou elektronických zařízení s fotoaparátem. Je k dispozici v několika barvách.

  • Rozměr: 3,20 x 1,30 x 0,10 cm
  • Materiál: ABS plast
  • Barva: bílá, šedá, černá, tmavě modrá, modrá, červená, oranžová
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru
Krytka na web kameru

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.itdary.cz – web, kde naleznete USB, powerbanky a mnoho jiných elektronických vychytávek jako například reproduktory, větráčky nebo sluchátka. Dále také hodinky, pc myši a klávesnice. Mezi poslední tak zvané gadgety patří různé typy kabelů a bez drátových reproduktorů a power bank.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.firemni-reklama.cz –  eshop, kde jsou hlavní a základní předměty, které by firma měla pro svůj marketing a reklamu používat. Eshop je určen především pro firmy, agentury a velkoobchodní zákazníky. Jednoduchá a snadná orientace na webu usnadňuje objednávání a celý proces dodávky a výběru reklamních předmětů pro podporu známosti a oblíbenosti Vaší společnosti.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.