Power banka 4000 mAh

Power banka 4000 mAh

Power banka 4000 mAh s možností potisku (vašeho loga).

Tuto power banku je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk nebo laser, obě technologie se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou. Power banka zahrnuje kabel USB na Micro USB pro dobití zálohy baterie nebo pro nabíjení zařízení pomocí vstupu Micro-USB, jako jsou smartphony Android. Dodává se s kabelem pro snadné přenášení. Výkon 5V/2A.

  • Rozměr: 11,5 x 7 x 1 cm
  • Materiál: ABS plast, tkanina
  • Váha: 120 g
  • Barva: černo-šedá
Power banka 4000 mAh
Power banka 4000 mAh
Power banka 4000 mAh
Power banka 4000 mAh
Power banka 4000 mAh
Power banka 4000 mAh

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.itdary.cz – web, kde naleznete USB, powerbanky a mnoho jiných elektronických vychytávek jako například reproduktory, větráčky nebo sluchátka. Dále také hodinky, pc myši a klávesnice. Mezi poslední tak zvané gadgety patří různé typy kabelů a bez drátových reproduktorů a power bank.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.