Vyzváněcí reproduktor

Vyzváněcí reproduktor

Vyzváněcí reproduktor s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní reproduktor je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii laser, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Bezdrátový 3W Bluetooth® reproduktor, s dvojitým zvukovým výstupem pro bezkonkurenční kvalitu zvuku pro reproduktor této velikosti. Vyzváněcí reproduktor lze naklonit tak, aby zvuk směřoval jakýmkoli směrem. Má vestavěný mikrofon a funkci konferenčního hovoru. Kapacita: 500 mAh – 3,7 V baterie. Frekvence: 50 Hz – 20 KHz. Zvukový výstup: 1 x 3 W. Impedance: 4 Ω. Bluetooth® 4.2. Součástí balení je dárková krabička s magnetickým uzávěrem, vyrobená z recyklovaného papíru. Reproduktor je k dispozici v několika barvách.

  • Rozměr: do průměru 50 x 45 mm
  • Materiál: hliník
  • Váha: 100 g
  • Barva: červená, černá, stříbrná modrá
Vyzváněcí reproduktor
Vyzváněcí reproduktor
Vyzváněcí reproduktor
Vyzváněcí reproduktor
Vyzváněcí reproduktor
Vyzváněcí reproduktor
Vyzváněcí reproduktor
Vyzváněcí reproduktor

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.itdary.cz – web, kde naleznete USB, powerbanky a mnoho jiných elektronických vychytávek jako například reproduktory, větráčky nebo sluchátka. Dále také hodinky, pc myši a klávesnice. Mezi poslední tak zvané gadgety patří různé typy kabelů a bez drátových reproduktorů a power bank.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.