Voděodolný vak

Voděodolný vak

Voděodolný vak s možností potisku (vašeho loga).

  • Tento reklamní voděodolný vak s popruhem přes rameno se hodí například na pěší turistiku i se stanem do hor, nebo na pohodové kempování, ideálně na vodu do loďky. Je k dispozici ve čtyřech barvách.
  • Rozměr: do průměru 21,5 x 56 cm
  • Materiál: tarpaulin 500D
  • Objem: 10 l
  • Váha: 0,4 kg
  • Barva: modrá, černá, červená, žlutá

Voděodolný vak s popruhem přes rameno:

Voděodolný vak
Voděodolný vak
Voděodolný vak

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.