Unisex voděodolná větrovka

Unisex voděodolná větrovka

Unisex voděodolná větrovka s možností potisku (vašeho loga).

Unisex, voděodolná větrovka se skládací kapucí v límci. Bunda se složí jako ledvinka. Je k dispozici v několika barvách.

  • Materiál: 210T nylo
  • Váha: 260 g
  • Rozměr: S-XXL
  • Barva: růžová, bílá, oranžová, červená, modrá, světle modrá, tmavě modrá, tmavě zelená, černá, fialová, žlutá, světle zelená
Unisex voděodolná větrovka
Unisex voděodolná větrovka

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.