Termoska z nerezu s dvojitou stěnou

Termoska z nerezu s dvojitou stěnou 

Termoska z nerezu s dvojitou stěnou s možností potisku (vašeho loga).

Tuto propagační termosku z nerezu s dvojitou stěnou je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk nebo laser, obě technologie se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou. Termoska z nerezu s dvojitou stěnou a bambusovým krytem. Objem 400 ml.Bambus je přírodní materiál, může dojít k mírným změnám barvy, dekorace a velikosti.

  • Rozměr: Ø6×25,5 cm
  • Materiál: nerez ocel, bambus
  • Objem: 400 ml
  • Váha: 365 g
  • Barva: stříbrno-přírodní
Termoska z nerezu s dvojitou stěnou
Termoska z nerezu s dvojitou stěnou
Termoska z nerezu s dvojitou stěnou
Termoska z nerezu s dvojitou stěnou

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.reklamni-napoje.cz je web zaměřený na reklamní nápoje od vod, přes ovocné reklamní nápoje a energetické reklamní nápoje až po alkoholické reklamní nápoje. Možnost výroby energy drinků s logem firmy, kávových ,,shotů´´, minerálních vod, džusů nebo i ledniček na míru pro Vaši firmu s Vaším logem!

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.