Svítilna s nabíječkou

Svítilna s nabíječkou

Svítilna s nabíječkou s možností potisku (vašeho loga).

Tuto reklamní baterku s nabíječkou v jednom je možné opatřit svítícím logem, který se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Svítilna 2500 mAh se svítícím logem a soft touch baterka s maximálním výkonem 500 lumenů. Lze nastavit na 8 různých úrovní jasu a při plném výkonu vydrží až 6 hodin. Lze také použít jako záložní nabíječku. Dodává se s nabíjecím kabelem USB, řemínkem na zápěstí a dárkovou krabičkou s magnetickým uzávěrem (z recyklovaného papíru). Pogumovaný povrch. Propagační předmět je k disozici v černé barvě.

Svítilna s nabíječkou
Svítilna s nabíječkou
Svítilna s nabíječkou
Svítilna s nabíječkou
Svítilna s nabíječkou
Svítilna s nabíječkou

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.itdary.cz – web, kde naleznete USB, powerbanky a mnoho jiných elektronických vychytávek jako například reproduktory, větráčky nebo sluchátka. Dále také hodinky, pc myši a klávesnice. Mezi poslední tak zvané gadgety patří různé typy kabelů a bez drátových reproduktorů a power bank.

www.usbdary.cz , zde naleznete USB disky, power banky, bluetooth klávesnice, bezpečnostní krytky na web kameru nebo dokonce karaoke bluetooth reproduktor s mikrofonem. Ideální web pro hledání elektronických gadgetů a vychytávek.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.