Solární powerbanka se dvěma panely, 8 000 mAh

Solární powerbanka se dvěma panely, 8 000 mAh

Solární powerbanka se dvěma panely, 8 000 mAh s možností potisku (vašeho loga).

  • Tato jedinečná powerbanka je napájena solární energií s 8 000 mAh dobíjecí, lithiovo-polymerovou baterií třídy A a obsahuje LED svítilnu. Nechybí také dva solární panely pro zkrácení solárního nabíjení na mnohem kratší čas. Součástí je karabina pro snadné přenášení a pro outdoorové aktivity. USB na Micro USB nabíjecí kabel je součástí balení. Vstup: 5V/2000 mA; Duální výstup: 5V/2100 mA. Dodáváno v bílé dárkové krabičce.
  • Rozměr: 15,60 x 2,50 x 8,40 cm
  • Váha: 350 g
  • Materiál: PU
  • Barva: černá

Solární powerbanka se dvěma panely, 8 000 mAh:

Solární powerbanka se dvěma panely, 8 000 mAh
Solární powerbanka se dvěma panely, 8 000 mAh

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.usbdary.cz je web zaměřený především na různé typy USB pamětí a power banky. Z širokého výběru powerbank a USB pamětí by si měl vybrat každý. Powerbanky jsou roztříděny podle kapacity a podle této veličiny je možné vybrat nejvhodnější zařízení. USB paměti mají výběr podle provedení a také podle kapacity. Na webu www.usbdary.cz je široký výběr powerbank a USB pamětí pro každého.

www.itdary.cz , zde naleznete USB disky, power banky, bluetooth klávesnice, bezpečnostní krytky na web kameru nebo dokonce karaoke bluetooth reproduktor s mikrofonem. Ideální web pro hledání elektronických gadgetů a vychytávek!

www.usb-4-logo.com tady najdete USB disky, power banky. Vše k dispozici skladem s možností individuálního brandingu a rychlého termínu dodání. Zboží je k dispozici v Evropě a termín dodání je v řádu několika dní.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.