Sluneční brýle z bambusu

Sluneční brýle z bambusu

Sluneční brýle z bambusu s možností potisku (vašeho loga).

Klasické stylové sluneční brýle vyrobené z bambusu (45%) a PP (55%). Ochrana UV 400. Jsou k dispozici v několika barvách.

  • Materiál: bambus 45%, PP 55%
  • Rozměr: 14 x 4,5 x 14 cm
  • Váha 21 g
  • Barva: béžová, černá, světle modrá, zelená, červená
sluneční brýle z bambusu
sluneční brýle z bambusu

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.