Skládací silikonový hrnek

Skládací silikonový hrnek

Skládací silikonový hrnek s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní praktický, skládací hrnek ideální na cesty je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Je k dispozici ve 2 barvách. Přenosný, flexibilní a snadno čistitelný hrnek. Kompaktní a vhodný k procházce na ven nebo cestování. Hrnek se složí do zlomku plné velikosti, díky čemuž je perfektní na cestách, zejména když je omezený prostor. Silikonové části jsou vhodné do mikrovlnné trouby a do myčky, ale ne pro plastové díly. Dodáváno v dárkové krabičce Avenue.

  • Rozměr: do průměru 9 x 14 cm
  • Materiál: silikon
  • Váha: 143 g
  • Objem: 350 ml
  • Barva: modro-bílá, šedo-bílá

Ze silikonu se také vyrábějí reklamní náramky na ruku.

Skládací silikonový hrnek
Skládací silikonový hrnek
Skládací silikonový hrnek
Skládací silikonový hrnek
Skládací silikonový hrnek
Skládací silikonový hrnek

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.reklamni-napoje.cz je web zaměřený na reklamní nápoje od vod, přes ovocné reklamní nápoje a energetické reklamní nápoje až po alkoholické reklamní nápoje. Možnost výroby energy drinků s logem firmy, kávových ,,shotů´´, minerálních vod, džusů nebo i ledniček na míru pro Vaši firmu s Vaším logem!

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.

Žádný komentář