Skládací deštník

Skládací deštník

Skládací deštník s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní skládací polyesterový deštník se systémem open/close, reflexním lemem, plastovou rukojetí a obalem, 8 panelů. Je k dispozici v několik barvách.

  • Váha:330 g
  • Rozměr:do průměru 95 x 57 cm
  • Materiál:polyester, plast
  • Barva:černá, červená, žlutá, světle modrá, světle zelená
skládací deštník
skládací deštník

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.