Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/blog.reklamnidary.cz/www/wp-content/themes/mts_schema/header.php on line 16

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/blog.reklamnidary.cz/www/wp-content/themes/mts_schema/header.php on line 16
Sáčky pro více použití

Sáčky pro více použití

Ekologické sáčky

Sáčky pro více použití s možností potisku (vašeho loga).

S péčí o životní prostředí začněte kolem vás a redukujte spotřebu plastových sáčků v prodejnách s ovoci a zeleninou. Sada sáčků na více použití VEGE umožní redukovat spotřebu plastu. Sada obsahuje 3 sáčky různých velikosti. Tyto sáčky jsou ušité z průhledné látky, proto u pokladny nebude nutné zboží vyndávat. Uzavírají se stažením šňůrek. VEGE je perfektní náhradou tradičních igelitových sáčků.

  • Rozměr:260 x 280 mm, 300 x 330 mm, 300 x 400 mm
  • Materiál:polyester
  • Barva:bílá
Sáčky pro více použití
Sáčky pro více použití

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.papirovedary.cz, zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu naleznete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře, kalendáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky a papírové čepice.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.