Rouška na obličej

Rouška na obličej

Rouška na obličej s možností potisku (vašeho loga).

Pouzdro je možní opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii sítotisk, screen transfer nebo sublimaci po celém povrchu roušky, vše se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Kryt obličeje z polyesteru, určený pro sublimaci. 3 vrstvy – dvě z polyesteru, vnitřní bavlněná.

  • Rozměr: 16 x 10,5 cm
  • Materiál: polyester
  • Váha: 13 g
  • Barva: černá
Rouška na obličej
Rouška na obličej
Rouška na obličej
Rouška na obličej
Rouška na obličej
Rouška na obličej
Rouška na obličej
Rouška na obličej
Rouška na obličej
Rouška na obličej

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web na reklamní propisky, kde najdete skvělé, kvalitní a cenově dostupné reklamní propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu najdete široký sortiment od levných plastových propisek až po kovové propisky. K dispozici jsou i propisky luxusní od známých značek, jako je například Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.firemni-reklama.cz –  eshop, kde jsou hlavní a základní předměty, které by firma měla pro svůj marketing a reklamu používat. Eshop je určen především pro firmy, agentury a velkoobchodní zákazníky. Jednoduchá a snadná orientace na webu usnadňuje objednávání a celý proces dodávky a výběru reklamních předmětů pro podporu známosti a oblíbenosti Vaší společnosti.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.