Rotační hodiny

Rotační hodiny

Rotační hodiny s možností potisku (vašeho loga).

Propagační rotační hodiny je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii laser, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Předmět obsahuje 3 platformy: hodiny, rámeček obrázku a oblast tisku a gravírování, kovová deska pro vaši reklamu je fixována magnetem, individuálně upravitelná – vleže nebo stojící, lze také použít jako těžítko.

  • Rozměr: 5,1 x 2,4 x 10,6/16,2 cm
  • Materiál: nerez ocel
  • Váha: 243 g
  • Barva: stříbrná
Rotační hodiny
Rotační hodiny
Rotační hodiny
Rotační hodiny

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.