Dezinfekční prostředek 100ml

Dezinfekční prostředek 100ml

Dezinfekční prostředek 100ml bez možnosti potisku (vašeho loga).

Praktický malý a skladný dezinfekční prostředek 100 ml proti bakteriím je vhodný do každé brašny, kabelky, kamkoli půjdete. Ochrání vás proti nežádoucím nemocím. Vaše ruce budou vždy svěží a čisté.

  • Rozměr: 110 x 70 mm
  • Barva: bílá
Dezinfekční prostředek 100ml
Dezinfekční prostředek 100ml
Dezinfekční prostředek 100ml
Dezinfekční prostředek 100ml

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.