Reklamní taška na dokumenty

Reklamní taška na dokumenty

Reklamní taška na dokumenty s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní jednokomorová taška v klasické barvě je ideální řešení pro žáky a studenty, zejména pro ty, kteří nemají rádi batohy. Velká úložná kapacita zaručuje umístění zápisků, sešitů nebo knih. Zapínání na zip a klopa chrání před promočením předmětů a jejich krádeži. Dodatečný úložný prostor se nachází v kapse se zapínáním na zip v klopě. Nastavení popruhu umožňuje přizpůsobit jeho délku k potřebám uživatele. Taška je vyrobená z polyesteru 2-niťového 600D. Je vhodná jak pro studenty tak dospělé.Tašku je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii transférový sítotisk, který se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne.

  • Materiál: polyester 600D
  • Rozměr: 400 x 290 x 120 mm, max. délka popruhu: 1250 mm
  • Barva: tmavě modrá, šedá
Reklamní taška na dokumenty
Reklamní taška na dokumenty
Reklamní taška na dokumenty
Reklamní taška na dokumenty
Reklamní taška na dokumenty
Reklamní taška na dokumenty

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.