Reklamní propiska

Reklamní propiska

Reklamní propiska s možností potisku (vašeho loga).

ALI je výjimečnou propiskou, která umožňuje označení ve stejné barvě jako koncovka a zcela překvapující dvoubarevná rytina – v barvě špičky a bílé barvy (barva hliníku). Černé kovové těleso a černé konečné provedení jsou perfektním pozadím pro barevné gravírování. Automatická propiska. Modrá náplň typu X20 s šířkou hrotu 1.0 mm.

  • Rozměr: do průměru 10 x 139 mm
  • Materiál: kov
  • Váha: 14 g
  • Barva: zelená, stříbrná, červená, oranžová, modrá
Reklamní propiska
Reklamní propiska

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web pro výběr reklamní propisky, kde jsou kvalitní a cenově dostupné propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu je široký sortiment od levných plastových propisek až po propisky kovové. K dispozici jsou i luxusní pera od známých značek, jako je Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.