Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/blog.reklamnidary.cz/www/wp-content/themes/mts_schema/header.php on line 16

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/blog.reklamnidary.cz/www/wp-content/themes/mts_schema/header.php on line 16
Reklamní čepice na míru

Reklamní čepice na míru

Vytvořte si reklamních čepice na míru s vlastním potiskem nebo výšivkou. Reklamních čepic je více typů.  Mezi základní typy reklamních čepic řadíme baseballové čepice, tzv. basebolky, čepice typu snapback, trucker čepice a bucket čepice a další. Pokud Vám nevyhovují čepice z katalogu, tak je nejlepší si nechat vyrobit firemní čepice přímo Vám na míru podle vašich požadavků. Omezení jsou pouze na Vás!

Máte vlastní pantone barvu a chcete ji použít na čepici? Velmi rádi pro vás firemní čepici s vaší vybranou pantone barvou vyrobíme. Pantone barvou to nekončí. Můžete si také vybrat barvu lemu vaší firemní čepice, nebo si vybrat barevnou kombinaci z více barev. Objednejte si firemní reklamní čepice, přesně tak jak se Vám nejvíce líbí. Vyberte si druh a barvu potisku firemní čepice, barvu a tvar výšivky nebo nášivky, kterou na reklamní čepici umístíme. Firemní reklamní čepici doplníme štítkem s Vaším logem a reklamním sloganem! Samozřejmostí je výběr zapínání firemní čepice. Standartní volby zapínání firemní reklamní čepice jsou plastové zapínání nebo zapínání technologií Flexfit. Typ zapínání Flexfit je pružnější a lepší pro snadné nastavení velikosti firemní reklamní kšiltovky.

Čepice jsou k vyrábíme z různých materiálů jako jsou bavlna, polyester, akryl nebo směs těchto materiálů. Vyrábíme i pletené čepice, kde je možné vytvořit vlastní logo po celém obvodu čepice. Také na pletené čepice je možné umístit logo formou nášivky. Aktuální velmi žádaný trendy způsob brandování reklamních firemních čepic je našití koženkového štítku s vylaserovaným firemním logem.

 

 

Odlišujeme se rychlou a přátelskou komunikací se zákazníky! 

 

Reklamní předměty můžete objednat na našich E-shopechEuropeGiftFiremní reklamaSweet Promo 

Nebo si můžete vybírat na dalších specializovaných webech: Reklamní daryTextil pro firmyReklamní nápojeReklamní cukrovinkyPropiska reklamníPapírové daryUSB a PowerbankyLanyardy a náramky a IT dárky.