Plátěná peněženka na zip s kovovým přívěškem

Plátěná peněženka na zip s kovovým přívěškem např. na klíče

Plátěná peněženka na zip s kovovým přívěškem na klíče s možností potisku (vašeho loga).

  • Rozměr: 110×95×20 mm
  • Materiál: len
  • Váha: 13 g
  • Barva: černá, červená, modrá, bílá
Plátěná peněženka na zip s kovovým přívěškem na klíče
Plátěná peněženka na zip s kovovým přívěškem na klíče
Plátěná peněženka na zip s kovovým přívěškem na klíče

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.