Plastový zvýrazňovač ve tvaru žárovky

Plastový zvýrazňovač ve tvaru žárovky

Plastový zvýrazňovač ve tvaru žárovky s možností potisku (vašeho loga).

Tento reklamní zvýrazňovač je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk nebo UV LED tisk, obojí se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Barva zvýrazňovače je žlutá.

  • Rozměr: 44×75×16 mm
  • Materiál: plast
  • Váha: 15 g
  • Barva: bílá
Plastový zvýrazňovač ve tvaru žárovky
Plastový zvýrazňovač ve tvaru žárovky
Plastový zvýrazňovač ve tvaru žárovky
Plastový zvýrazňovač ve tvaru žárovky

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web na reklamní propisky, kde najdete skvělé, kvalitní a cenově dostupné reklamní propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu najdete široký sortiment od levných plastových propisek až po kovové propisky. K dispozici jsou i propisky luxusní od známých značek, jako je například Parker nebo Luanda.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.