Nerezová termoska

Nerezová termoska

Nerezová termoska s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní termosku je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk nebo laser, které se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou. Baleno v dárkové krabičce. Je k dispozici ve čtyřech barvách.

  • Rozměr: ø57×230 mm
  • Váha: 217 g
  • Objem: 330 ml
  • Materiál: nerez ocel
  • Barva: bílá, červená, modrá, černá
Nerezová termoska
Nerezová termoska
Nerezová termoska
Nerezová termoska

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.reklamni-napoje.cz, je web zaměřený na reklamní nápoje od vod, přes ovocné reklamní nápoje, energetické nápoje až po alkoholické reklamní nápoje. Možnost výroby energy drinků s logem firmy, kávových ,,shotů´´, minerálních vod, džusů nebo i ledniček na míru pro Vaši firmu s Vaším logem!