Brašna na kolo

Brašna na kolo

Brašna na kolo s možností potisku (vašeho loga).

Tuto propagační brašku na kolo je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk nebo termotransfer tisk, obě technologie se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou. Taška se pevně připevňuje k rámu kola a má prostornou kapsu na zip pro drobnosti. Kromě toho poskytuje pro váš chytrý telefon přístup ke sluchátkům a kapsu s filmem citlivým na dotyk, který vám umožní používat jej, zatímco zůstane v tašce. Pohled na navigaci nebo ovládání hudebního přehrávače už není problém – ani při jízdě na kole. Brašna je k dispozici v několika barvách.

  • Rozměr: 200 x 105 x 98 mm
  • Materiál: polyester, PVC, eko kůže
  • Váha: 123 g
  • Barva: světle zelená, oranžová, grafitová, světle modrá
Brašna na kolo
Brašna na kolo
Brašna na kolo
Brašna na kolo
Brašna na kolo
Brašna na kolo

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web pro reklamní a pracovní textil. Široký sortiment textilu z evropských skladů pro rychlý odběr. Na textil našijeme nebo ho potiskne. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou firmu. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil, ale také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.

www.reklamni-napoje.cz je web zaměřený na reklamní nápoje od vod, přes ovocné reklamní nápoje a energetické reklamní nápoje až po alkoholické reklamní nápoje. Možnost výroby energy drinků s logem firmy, kávových ,,shotů´´, minerálních vod, džusů nebo i ledniček na míru pro Vaši firmu s Vaším logem!

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.