Mycí kartáč na nádobí

Mycí kartáč na nádobí

Mycí kartáč na nádobí s možností potisku (vašeho loga).

Tento kartáč na nádobí je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk nebo laser, obě technologie se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou. Bambusový kartáč se 100% rostlinným vláknem pro štětiny. Plně veganské a vhodné do kuchyní a koupelen. Bambus pomáhá vstřebávat CO2 z atmosféry, roste rychleji a produkuje více kyslíku než stromy.

  • Rozměr: do průměru 6 x 8 cm
  • Materiál: bambusové kliky, 100% rostlinné vlákno, neplastové štětiny
  • Váha: 62 g
  • Barva: přírodní
Mycí kartáč na nádobí
Mycí kartáč na nádobí
Mycí kartáč na nádobí
Mycí kartáč na nádobí
Mycí kartáč na nádobí
Mycí kartáč na nádobí

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.