Malá netkaná nákupní taška

Malá netkaná nákupní taška

Malá netkaná nákupní taška s možností potisku (vašeho loga).

Propagační nákupní tašku je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii sítotisk nebo transfer, obě technologie se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou. Otevřete hlavní prostor s dvojitými držadly o délce 61 cm. Opakovaně použitelná a skvělá alternativa k plastovým sáčkům. Taška je k dispozici ve 4 barvách.

  • Rozměr: 20,9 x 10,10 x 25,4 cm
  • Materiál: netkaný polypropylen 80 g/m²
  • Váha: 24 g
  • Barva: černá, bílá, tmavě modrá, modrá
Malá netkaná nákupní taška
Malá netkaná nákupní taška
Malá netkaná nákupní taška
Malá netkaná nákupní taška
Malá netkaná nákupní taška
Malá netkaná nákupní taška

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web pro reklamní a pracovní textil. Široký sortiment textilu z evropských skladů pro rychlý odběr. Na textil našijeme nebo ho potiskne. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou firmu. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil, ale také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.

www.firemni-reklama.cz –  eshop, kde jsou hlavní a základní předměty, které by firma měla pro svůj marketing a reklamu používat. Eshop je určen především pro firmy, agentury a velkoobchodní zákazníky. Jednoduchá a snadná orientace na webu usnadňuje objednávání a celý proces dodávky a výběru reklamních předmětů pro podporu známosti a oblíbenosti Vaší společnosti.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.