Lahvičky s mlsáním

Retro – lahvičky s karamelkami

Obsah – 140 g karamelové kostky Fudge
Rozměry – Ø 60 mm, h 135 mm
Minimální objednávka 200 ks.
Balení 25 ks.
Minimální trvanlivost – 6 měsíců
Typ potisku digitální.

Lahvička s karamelkami s možností potisku

Retro lahvičky s čokoládovými sušenkami

Obsah – 130 g bílé, mléčné nebo dezertní bílé – čokoládové sušenky
Rozměry – Ø 60 mm, h 135 mm
Minimální objednávka 200 ks.
Balení 25 ks.
Minimální trvanlivost – 6 měsíců

Lahvička se sušenkami s možností potisku

Pro více inspirace navštivte náš web: Reklamní cukrovinky

Firma Société již více než 15 let poskytuje rady a cenné zkušenosti v oblasti propagačních předmětů, reklamního textilu a tiskové reklamy. Společnost Société má v sortimentu desítky tisíc reklamních darů, firemních pozorností a jiných propagačních prezentů. Poskytované portfolio služeb a reklamních předmětů společnosti Société je velice široké a různorodé. V sortimentu naleznete například papírové dary, psací potřeby, reklamní textil, ale také reklamní cukrovinky nebo reklamní nápoje. Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.papirovedary.cz, zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu naleznete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře, kalendáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky a papírové čepice.

www.propiska-reklamni.cz je specializovaný web pro výběr reklamní propisky, kde jsou kvalitní a cenově dostupné propisky, které se hodí pro každou příležitost. Na webu je široký sortiment od levných plastových propisek až po propisky kovové. K dispozici jsou i luxusní pera od známých značek, jako je Parker nebo Luanda.

www.Lanyard-europe.com, prezentuje nejrůznější druhy lanyardu s potiskem i bez. Vše co potřebujete pro úspěšné upořádání konference a firemního setkání! V sortimentu můžete nalézt lanyardy hladké nebo ploché a příslušenství k nim. Dále také bezpečnostní pásy na kufr, klíčenky, obaly na brýle nebo plnobarevné tkaničky.