Klíčenková LED svítilna s dobíjením přes USB

Klíčenková LED svítilna s dobíjením přes USB

Klíčenková LED svítilna s dobíjením přes USB s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní dobíjecí světlo LED s USB a otočným spínačem a dvojitým kovovým kroužkem na klíče. Včetně baterie. Praktický reklamní dárek do každé kabelky nebo připevnění na klíče apod. Tuto baterku je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, který se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne.

  • Rozměr: do průměru 2,30 x 5,50 mm
  • Materiál: ABS plast s měkčeným povlakem
  • Váha: 17 g
  • Barva: černo sytá, zelená, světle modrá
Klíčenková LED svítilna s dobíjením přes USB
Klíčenková LED svítilna s dobíjením přes USB
Klíčenková LED svítilna s dobíjením přes USB
Klíčenková LED svítilna s dobíjením přes USB

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.usbdary.cz je web zaměřený především na různé typy USB pamětí a power banky. Z širokého výběru powerbank a USB pamětí by si měl vybrat každý. Powerbanky jsou roztříděny podle kapacity a podle této veličiny je možné vybrat nejvhodnější zařízení. USB paměti mají výběr podle provedení a také podle kapacity. Na webu www.usbdary.cz je široký výběr powerbank a USB pamětí pro každého.

www.itdary.cz , zde naleznete USB disky, power banky, bluetooth klávesnice, bezpečnostní krytky na web kameru nebo dokonce karaoke bluetooth reproduktor s mikrofonem. Ideální web pro hledání elektronických gadgetů a vychytávek!

www.usb-4-logo.com tady najdete USB disky, power banky. Vše k dispozici skladem s možností individuálního brandingu a rychlého termínu dodání. Zboží je k dispozici v Evropě a termín dodání je v řádu několika dní.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.