Klíčenka Jeden kabel 4 v 1

Klíčenka Jeden kabel 4 v 1

Klíčenka Jeden kabel 4 v 1 s možností potisku (vašeho loga).

Tento propagační kabel 4v1 je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Kabel 4 v 1, který pokrývá všechny potřeby nabíjení v jednom balení. Je vybaven USB typem A, typem C a špičkou 2 v 1, která je kompatibilní se zařízeními iOS i Android. Může být použit pro nabíjení a přenos dat. Dodává se s klíčenkou a má magnety pro pohodlné nošení.

  • Rozměr: 0,50 x 13,50 x 1,40 cm
  • Materiál: ABS plast
  • Váha: 12 g
  • Barva: černo-bílá
Klíčenka Jeden kabel 4 v 1
Klíčenka Jeden kabel 4 v 1
Klíčenka Jeden kabel 4 v 1
Klíčenka Jeden kabel 4 v 1
Klíčenka Jeden kabel 4 v 1
Klíčenka Jeden kabel 4 v 1
Klíčenka Jeden kabel 4 v 1
Klíčenka Jeden kabel 4 v 1

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.itdary.cz – web, kde naleznete USB, powerbanky a mnoho jiných elektronických vychytávek jako například reproduktory, větráčky nebo sluchátka. Dále také hodinky, pc myši a klávesnice. Mezi poslední tak zvané gadgety patří různé typy kabelů a bez drátových reproduktorů a power bank.

www.usbdary.cz , zde naleznete USB disky, power banky, bluetooth klávesnice, bezpečnostní krytky na web kameru nebo dokonce karaoke bluetooth reproduktor s mikrofonem. Ideální web pro hledání elektronických gadgetů a vychytávek.

www.usb-4-logo.com , zde naleznete USB disky, power banky. Vše k dispozici skladem s možností individuálního brandingu a rychlého termínu dodání.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.