Vodotěsný batoh

Vodotěsný batoh

Vodotěsný batoh s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní batoh je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii sítotisk nebo screen transfer, obě technologie se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vyniknou. Batoh má polstrované popruhy.

  • Rozměr: 48 x 40 cm
  • Materiál: 300D polyester
  • Objem: 20-25 l
  • Váha: 375 g
  • Barva: šedo-černý
Vodotěsný batoh
Vodotěsný batoh
Vodotěsný batoh
Vodotěsný batoh

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.firemni-reklama.cz –  eshop, kde jsou hlavní a základní předměty, které by firma měla pro svůj marketing a reklamu používat. Eshop je určen především pro firmy, agentury a velkoobchodní zákazníky. Jednoduchá a snadná orientace na webu usnadňuje objednávání a celý proces dodávky a výběru reklamních předmětů pro podporu známosti a oblíbenosti Vaší společnosti.