Vodotěsná nádoba s úložným prostorem a 3 LED svítilnou

Vodotěsná nádoba s úložným prostorem a 3 LED svítilnou

Vodotěsná nádoba s úložným prostorem a 3 LED svítilnou s možností potisku (vašeho loga).

  • Reklamní univerzální vodotěsná nádoba z plastu a silikonu s 3 LED svítilnou a uchem pro přenos nebo zavěšení. Nádoba zahrnuje úložný prostor pro mobilní telefon, klíče, doklady, předměty první pomoci a jiné drobnosti. Vhodná pro outdoorové aktivity. Baterie AAA (3x) nejsou součástí.
  • Rozměr: do průměru 9,3 x 16,6 cm
  • Materiál: plast, silikon
  • Váha: 0,3 kg
  • Barva: vodově modrá

Vodotěsná nádoba s úložným prostorem a 3 LED svítilnou:

vodotěsná nádoba s úložným prostorem a 3 LED svítilnou
vodotěsná nádoba s úložným prostorem a 3 LED svítilnou
vodotěsná nádoba s úložným prostorem a 3 LED svítilnou

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.reklamni-napoje.cz, je web zaměřený na reklamní nápoje od vod, přes ovocné reklamní nápoje, energetické nápoje až po alkoholické reklamní nápoje. Možnost výroby energy drinků s logem firmy, kávových ,,shotů´´, minerálních vod, džusů nebo i ledniček na míru pro Vaši firmu s