Vánoční dekorace, výzdoba – Betlém

Vánoční dekorace, výzdoba – Betlém

Vánoční dekorace, výzdoba – Betlém s možností potisku (vašeho loga).

Tento reklamní vánoční betlém vypadá velmi hezky, jednoduše a může být ideálním dárkem jako vánoční pozornost pro vaše klienty nebo partnery. Lze ho opatřit brandingem dle vlastního přání.

  • Materiál: dřevo, papír
  • Rozměr: 180 x 240 x 10 mm
  • Barva: barevná
Vánoční dekorace, výzdoba - Betlém
Vánoční dekorace, výzdoba – Betlém
Vánoční dekorace, výzdoba - Betlém
Vánoční dekorace, výzdoba – Betlém

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.papirovedary.cz, zde najdete praktické pozornosti nejen na kancelářský stůl! Na webu naleznete mnoho kancelářských a praktických doplňků, jako jsou diáře, kalendáře nebo bloky s vlastním potiskem. Dále zde najdete papírové desky s individuálním potiskem, reklamní papírové kelímky a papírové čepice.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.