USB flask disk 3.0

USA flask disk mini s type – C konektorem

Nový konektor USB Type – C.

Přenosové rychlosti: USB 3.0 – až 100 MB/s (čtení), až 30 MB/s (zápis) – závisí na zvoleném chipu a také vlastnostech Vašeho PC.

Možnosti potisku: gravír laserem 1 strana, tampon 1/0, tampon 2/0, tampon 3/0, gravír laserem 2 strany, tampon 4/0

Minimální objednávka: 50 ks

Pro více inspirace navštivte náš web: USB dary

Firma Société již více než 15 let poskytuje rady a cenné zkušenosti v oblasti propagačních předmětů, reklamního textilu a tiskové reklamy. Společnost Société má v sortimentu desítky tisíc reklamních darů, firemních pozorností a jiných propagačních prezentů. Poskytované portfolio služeb a reklamních předmětů společnosti Société je velice široké a různorodé. V sortimentu naleznete například papírové dary, psací potřeby, reklamní textil, ale také reklamní cukrovinky nebo reklamní nápoje. Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

Skleněné funkční USB v elegantním obalu

Velmi pěkné a funkční USB v elegantním obalu. Velmi hezký a praktický dárek.Elegantní skleněný USB flash disk v moderním designu. Kombinace skla a nerez oceli. Ojedinělá možnost 3D laseru Vašeho loga. Samozřejmostí je možnost 2D laseru, případně potisku. Možno podsvítit skleněnou část LED světlem různých barev.