Termoska se sobem

Termoska se sobem

Termoska se sobem s možností potisku (vašeho loga).

Termosky jsou vyrobeny z nerezové oceli se zvýšeným standardem. Její kapacita je 310 ml a doba udržování teploty je více než 12 hodin. Termoska má zajímavý vzor a silikonové rohy na víčku. Díky popruhu připevněnému k termosce jej lze připevnit k batohu.

  • Rozměr: ⌀73 x 190 mm
  • Materiál: kov, plast
  • Objem: 310 ml
  • Váha: 260 g
  • Barva: modrá, červená
Termoska se sobem
Termoska se sobem

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.reklamni-napoje.cz, je web zaměřený na reklamní nápoje od vod, přes ovocné reklamní nápoje, energetické nápoje až po alkoholické reklamní nápoje. Možnost výroby energy drinků s logem firmy, kávových ,,shotů´´, minerálních vod, džusů nebo i ledniček na míru pro Vaši firmu s Vaším logem!