Skleněný vánoční svícen

Skleněný vánoční svícen

Skleněný vánoční svícen s možností potisku (vašeho loga).

Propagační svícen je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii digitální tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Ideální pozornost jako vánoční dekorace.

  • Rozměr: Ø10,5 x 8,5 cm
  • Materiál: sklo
  • Barva: zlatá
Skleněný vánoční svícen
Skleněný vánoční svícen

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.