Skládací pohár

Skládací pohár na nápoje s potiskem

Skládací pohár je malý, skladný a vždy po ruce zejména při cestování. Pohár s víčkem je vyrobený ze 100% silikonového potravinového a nezávadného materiálu, který je vhodný i do myčky. Je nelepivý, ohebný a snadno se myje.    Ve Vašem zavazadle uspoří hodně místa. Jeho obsah je 350 ml a k dostání je v různých barevných kombinacích. Na jeho povrch je možný potisk.

 

skládací pohár

Skládací pohár s možností potisku


Firma Société již více jak 15 let poskytuje rady a cenné zkušenosti z oblasti propagačních předmětů, reklamního textilu a tiskové reklamy. Společnost Société má v sortimentu desítky tisíc reklamních darů, firemních pozorností a jiných reklamních předmětů. Reklamní portfolio služeb a reklamních předmětů společnosti Société je hodně široké a různorodé. Většinu ze širokého portfolia reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

Další inspiraci na dárky můžete najít třeba zde:

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.