Skládací miska pro psy

Skládací miska pro psy

Skládací miska pro psy s možností potisku (vašeho loga).

Tato reklamní skládací psí miska je skvělý skladný pomocník při cestování, na výlety se svými zvířecími miláčky. Nemusíte řešit, do čeho svému psovi dáte granule. Tato polyesterová miska na zip s karabinkou vám může být vždy po ruce. Je k dispozici ve dvou barvách.

  • Materiál: Polyester 600D
  • Rozměr: do průměru 15 x 10 cm/ zavřené 15 x 7 cm
  • Barva: červená, modrá
Skládací miska pro psy

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.