Sada zvýrazňovačů v držáku

Sada zvýrazňovačů v držáku

Sada zvýrazňovačů v držáku s možností potisku (vašeho loga).

Saduje možní opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Sada zvýrazňovačů se skládá z 1 držáku pera, 4 zvýrazňovačů s tekutým inkoustem (růžový, žlutý, oranžový, zelený) s barevně označenými uzávěry a kontrolním okénkem pro kontrolu obsahu.

  • Rozměr: 10,3 x 12,4 x 4,3 cm
  • Materiál: plast
  • Váha: 99 g
  • Barva: bílá
Sada zvýrazňovačů v držáku
Sada zvýrazňovačů v držáku

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.