Ruční dezinfekční sprej 100 ml

Ruční dezinfekční sprej 100 ml

Ruční dezinfekční sprej 100 ml bez možnosti potisku.

Dezinfekční tekutina o objemu 100 ml, určená především k dezinfekci povrchu rukou. Vyrábí se na základě alkoholu, glycerinu a vody. Kapalina obsahuje 70% ethylalkoholu! Díky pohodlné lahvi s rozprašovačem můžeme snadno stříkat tekutinu přímo na ruce. Produkt je připraven k použití a funguje bez přidání vody.

  • Rozměr: do průměru 39 x 145 mm
  • Materiál: ethanol, voda, glycerin
  • Barva: transparentní
Ruční dezinfekční sprej 100 ml
Ruční dezinfekční sprej 100 ml
Ruční dezinfekční sprej 100 ml
Ruční dezinfekční sprej 100 ml

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.firemni-reklama.cz –  eshop, kde jsou hlavní a základní předměty, které by firma měla pro svůj marketing a reklamu používat. Eshop je určen především pro firmy, agentury a velkoobchodní zákazníky. Jednoduchá a snadná orientace na webu usnadňuje objednávání a celý proces dodávky a výběru reklamních předmětů pro podporu známosti a oblíbenosti Vaší společnosti.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.