Reklamní taška na nákupy

Reklamní taška na nákupy

Reklamní taška na nákupy s možností potisku (vašeho loga).

Reklamní jednokomorová taška je zlatá hvězdička pro osoby, které mají dost nošení síťových nákupních a igelitových tašek během nákupů. Velmi prostorná, praktická a zároveň estetická a dostupná v několika barvách. Držadlo ve tvaru kolečka je velmi pohodlné, a měkký pěnový kryt chrání ruce během nošení těžších nákupů

  • Materiál: polyester 600D
  • Rozměr: 450 x 450 x 40 mm (složená), 430 x 450 x 260 mm (rozložená)
  • Barva: světle zelená, černá, červená
Reklamní taška na nákupy
Reklamní taška na nákupy

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz, je webem plným reklamních předmětů a darů. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky či kolegy, tak tady je to správné místo, kde se inspirovat! Web je strukturován, tak aby bylo možné najít předmět, který právě Vaše firma hledá.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat, nebo si sami chtějí předmět vyzdobit nebo potisknout. Na webu naleznete lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral každý.

www.textil-pro-firmy.cz , web věnovaný reklamnímu a pracovnímu textilu. Široký sortiment textilu z evropských skladů a s možností rychlého dodání. Na textil našijeme nebo ho potiskneme. Ideální volba pro firmy, které objednávají pracovní oděvy nebo reklamní textil pro svou společnost. Na webu najdete montérky, hotelový a restaurační textil, zdravotnický textil. Dále také trička, blůzy, pánské košile k potisku nebo například zimní čepice.

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.