Reklamní mlsání – Vegan

Mandlové sušenky Vegan

Obsah – Almond Cakes 95 g
Příchuť – mandlová
Rozměry – 50 x 80 x 168 mm
Minimální objednávka 100 ks.
Balení 30 ks.
Minimální trvanlivost 6 měsíců.
Typ potisku – offset, digital

Mandlové sušenky Vegan s možností vlastního potisku

GAN – ovocná tyčinka –  85% ovoce

Obsah – Brusinka – malina nebo citrón – zázvor
Rozměry – 160 x 70 x 18 mm
Minimální objednávka 200 ks.
Balení 100 ks.
Minimální trvanlivost 6 měsíců.
Typ potisku – offset, digitální

Pro více inspirace navštivte náš web: Reklamní cukrovinky

Firma Société již více než 15 let poskytuje rady a cenné zkušenosti v oblasti propagačních předmětů, reklamního textilu a tiskové reklamy. Společnost Société má v sortimentu desítky tisíc reklamních darů, firemních pozorností a jiných propagačních prezentů. Poskytované portfolio služeb a reklamních předmětů společnosti Société je velice široké a různorodé. V sortimentu naleznete například papírové dary, psací potřeby, reklamní textil, ale také reklamní cukrovinky nebo reklamní nápoje. Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.Lanyard-europe.com, prezentuje nejrůznější druhy lanyardu s potiskem i bez. Vše co potřebujete pro úspěšné upořádání konference a firemního setkání! V sortimentu můžete nalézt lanyardy hladké nebo ploché a příslušenství k nim. Dále také bezpečnostní pásy na kufr, klíčenky, obaly na brýle nebo plnobarevné tkaničky.

www.reklamni-katalog.cz, je webem plný reklamních katalogů, které jsou roztříděny do různých kategorií, tak abyste se mohli snadno inspirovat při výběru reklamních darů. K dispozici jsou katalogy jedno druhové, specializované na jeden sortiment např. cukrovinky nebo textil, ale i více druhové katalogy. Více druhové katalogy obsahují průřez různými segmenty reklamních předmětů od propisek přes kuchyňské předměty až po předměty do Vaší kanceláře.