Reklamní lampička

Reklamní lampička

Reklamní lampička s možností potisku (vašeho loga).

Tuto lampičku je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk, která se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Lampička je nenahraditelná pomůcka pro cestovatele a sportovce. Četnost použití patří mezi její největší výhody. Ty rozhoduješ jak a kde ji umístíš pomocí speciální gumičky (délky 300 mm). Disponuje čtyřmi světelnými režimy: bílým, nepřerušovaným silnějším a slabším a blikajícím a nepřerušovaným červeným. Skvěle se hodí jako světlo na kolo. Lampička má zabudovaných šest bílých diod a tří červené.

  • Rozměr: 74 x 43 x 28 mm
  • Materiál: plast
  • Barva: světle zelená
Reklamní lampička
Reklamní lampička
Reklamní lampička
Reklamní lampička
Reklamní lampička
Reklamní lampička

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.