Propagační termohrnek 430 ml

Propagační termohrnek 430 ml

Propagační termohrnek 430 ml s možností potisku (vašeho loga).

Propagační termohrnek je možné opatřit brandingem, ideálně je možné použít tiskovou technologii tampon tisk nebo laser, obojí se na reklamní předmět ideálně hodí a dobře vynikne. Tepelný hrnek je perfektní kombinací inovativního designu a vysoké kvality. Tento hrnek má šroubovací uzávěr, díky kterému je hermetický. Má také pohodlnou plastovou rukojeť a protiskluzové dno. Na vnější straně je tento hrnek vyroben z kovu, uvnitř je z vysoce kvalitní oceli. Kromě toho je mezi stěnami hrnku vakuový prostor, který umožňuje udržovat teplotu až 13 hodin.

  • Rozměr: do průměru 82 x 147 mm
  • Materiál: kov, plast
  • Váha: 351 g
  • Objem: 430 ml
  • Barva: grafitová
Propagační termohrnek 430 ml
Propagační termohrnek 430 ml
Propagační termohrnek 430 ml
Propagační termohrnek 430 ml

Většinu reklamních výrobků je možné najít přes specializované weby:

www.reklamnidary.cz je web plný reklamních předmětů a dárků. Pokud hledáte reklamní dárek nebo pozornost pro Vaše zákazníky nebo kolegy, tak zde se můžete inspirovat. Web je strukturován, tak aby bylo možné si najít předmět, který hledáte.

www.expresdary.cz poskytuje expresní dodání reklamních dárků bez potisku do 2-3 dnů. Tedy skvělá volba pro ty, kteří nechtějí na své dary dlouho čekat nebo si samy chtějí předmět vyzdobit či potisknout. Na webu naleznete nejrůznější lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka od všeho trochu tak, aby si vybral opravdu každý.

www.reklamni-napoje.cz je web zaměřený na reklamní nápoje od vod, přes ovocné reklamní nápoje a energetické reklamní nápoje až po alkoholické reklamní nápoje. Možnost výroby energy drinků s logem firmy, kávových ,,shotů´´, minerálních vod, džusů nebo i ledniček na míru pro Vaši firmu s Vaším logem!

Reklamni Dary od Societe – YouTube kanál, kde najdete mnoho zajímavých reklamních předmětů a dárků ve formě videa. Na YouTube kanálu společnosti Société najdete inspiraci na reklamní dary a pozornosti, rozhodně neváhejte se na Youtube kanál podívat. Videa dodávají výrobci i pracovníci spolešnosti Société.